مقاله جعبه ابزار:

سلام،اینک میخواهیم کمی درباره ما توضیح دهیم.

استفاده از جعبه ابزار در بسیاری از مشاغل نقش مهمی دارد. برای نظم دادن به ابزار آلات خود جعبه ابزار نیاز است. از این رو در اکثر صنایع یکی از بهترین ابزار به شمار می رود.

جعبه ابزار یا کیف ابزار به ما کم می کند. تا ابزارهای ضروری و کوچک و بزرگ را با آن حمل کنیم. به همین دلیل یکی از مایحتاج ضروری، در بسیاری از مشاغل به حساب می آید. جنس جعبه ابزار از فلز یا چوب و یا از پلاستیک است.

جعبه هایی که از جنس پلاستیک یا فلز است. از مقاومت بیشتری برخوردار است. که معمولا بصورت کشویی و یا پارتیشن بندی موجود می باشد. تا علاوه بر اینکه برای ابزار آلات دستی، ابزار صنعتی و ابزار دقیق جا دارد. برای ابزار یراق مانند، (پیچ، مهره و میخ) قسمت های مخصوص، به خود را دارد.

همچنین برای ابزارهای بزرگ و برقی، به دلیل سنگینی بهتر است، از نوع جعبه چرخدار استفاده شود.

جعبه ابزار کیوبریک:

از این رو ما میخواهیم شما را با جعبه ابزار کیوبریک آشنا کنیم. که برای تمامی مشاغل، (مشاغل صنعتی، تعمیراتی و یا حتی مشاغل فنی)، و غیره …. مناسب است.

این محصول مدل حرفه ای از سری محصولات، کیوبریک QBRICK از محصولات کارخانه، عظیم پاترول لهستان می باشد.

ویژگی خاص این مدل وجود شیارهایی، به عنوان پایه برای گیره های ابزار می باشد. که این امکان را به کاربر میدهد، که از این جعبه به عنوان میز کار استفاده نماید . این سری از محصولات کیوبریک QBRICK با طراحی منحصر به فرد خود می توانند بهترین حفاظت را از تجهیزات و ابزارآلات شما داشته باشند.

جعبه ابزار کیوبریک ضد آب ، ضد ضربه و چرخدار می باشد.